Restaurant, hotel, brewery U Medvidku - PragHotel U Medvídků leží v srdci historického centra Prahy, zařazeného na seznam UNESCO. Unikátní historický hotel s renesančními malovanými stropy či gotickými krovy byl vybudován v prostorách domu z 15. století. Kromě hotelu se v budově nachází restaurace a minipivovar.

Všechny pokoje disponují vlastní koupelnou s hygienickými potřebami, LED TV, trezorem, telefonem a vysokorychlostní WI-FI. V našich superior pokojích se nachází také kávovar Nespresso. Během pobytu jsou Vám k dispozici naši recepční v nepřetržitém provozu.

Pro parkování v blízkosti hotelu doporučujeme síť podzemních garáží Mr.Parkit, nejbližší garáže od hotelu se nachází ve Spálené ulici a Vladislavově (150 a 250 metrů od hotelu). Denní parkovné začíná již na 449,- Kč. Rezervace online zde.

Parkování je také možné na placené zóně v blízkosti hotelu (závisí na dostupnosti) a nebo v podzemních garážích Národního divadla (cca 400 metrů od hotelu). Cena je 60,- Kč za hodinu nebo 960,- Kč za 24 hodin.

V případě Vašeho zájmu o odvoz z letiště a zpět můžeme zajistit přepravu za podmínek uvedení jména, data, času a čísla letu při objednávce pokoje prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Náš řidič na Vás bude čekat v letištní hale s cedulí na které bude napsané Vaše jméno. Cena je 790,- Kč (35 €) pro 1-4 osoby a 1200,- Kč (52 €) pro 5-8 osob. Ceny jsou uvedeny za jednu cestu a jeden vůz.

Tipy pro turisty v Praze naleznete zde.

 • Ceny

  Garance nejnižší ceny, dodatečná sleva s promo kodém „oldgott“.

 • Snídaně v ceně

  Snídaně formou bufetu od 7:30 do 10:30. Snídaňové balíčky na vyžádání.

 • Welcome drink

  Vyplněním on line check in získáte zdarma welcome drink, pivo z našeho pivovaru.
   

 • Check out:

  Nově máme Check out do 11.00 hodin.

 • Free WIFI

  Hostům poskytujeme Wi-Fi připojení zdarma. Hotel se nachází v historické budově z 15. století, kvalita a síla Wi-Fi signálu tak může být v jednotlivých pokojích nebo částech objektu odlišná.

 • Rezervace do restaurace

  Pro naše hotelové hosty vždy garantujeme možnost rezervace stolu v restauraci či minipivovaru.
   

 • Slevy pro děti

  Děti od 0-3 let – sleva 100 % možnost dětské postýlky.
  Děti od 4-12 let – třetí postel se účtuje ve výši přistýlky.