OD PONDĚLÍ 3.5.2021 OTEVŘENO OKÉNKO

S NABÍDKOU POLEDNÍHO MENU

otevřeno každý všední den od 11:00 do 15:00 hod.

NABÍDKA ZDE

Brewery U Medvidku
Beer room Hotel U Medvidku - Prag, Czech Republic
Historical Hotel U Medvidku - Prag, Czech Republic
Restaurant U Medvidku - Czech cuisine and beer
Restaurant, hotel, brewery U Medvidku - Prag, Czech Republic
Restaurant U Medvidku - Czech cuisine and beer

U Medvídků – tradiční pražská restaurace. Pravá česká jídla, výborné pivo z našeho pivovaru a kvalitní ubytování v hotelu v centru Prahy.

Restaurace U Medvídků

Založení restaurace „U Medvídků“ se datuje již od roku 1466. Bývalý pivovar, ve kterém byl rovněž i první pražský kabaret, byl v minulém století přestavěn na jednu z největších pražských pivnic.

Největší atrakcí pro hosty je minipivovar, který vaří s použitím historické technologie nejsilnější pivo na světě – XBEER-33.

Při rekonstrukci restaurace byl vybudován v historických prostorách hotel*** s 45 pokoji. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, SAT, TV, trezorem a telefonem.

V Praze jako doma

Za jednu noc a osobu získáte 2 body, které pak přeměňujete na vstupy do partnerských míst a institucí nebo za služby průvodců. Celý pobyt tak nebude stát žádnou horentní sumu. Vyzkoušejte si systém bodů. Za každou noc v hotelu dostanete volný vstup do muzea, na památky, do zoo a na spoustu dalších atrakcí a zážitků.

Více informací na https://www.vprazejakodoma.cz/

Hotel U Medvidku - logo

 

Minipivovar

Cílem bylo přiblížit co nejvíce návštěvníkům původní výrobu piva. Proto jsme vyrobili pivovar možná nejmenší v ČR (kapacita varny 250 l).

Pivovarský obchod

Největší specializovaný obchod zaměřený na pivo a pivovarské suvenýry, který umožní návštěvníkům zakoupení originálního suvenýru.

Divadelní sál

Historický sál s pozdně – gotickým krovem (160 m). Kapacita: 110 míst u stolu, divadelní uspořádání 150 míst, rautové uspořádání 200 míst.

U Medvídků – historický hotel, restaurace a pivovar v centru Prahy.